wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Dietetyczne przepisy

Płynny Post Leczniczy

Turnusy oczyszczające, odchudzające i uodparniające w ośrodkach spa nad morzem i w górach.

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Dietetyczne przepisy

Przepisy na pyszne dietetyczne dania prezentowane w tym dziale zostały zaczerpnięte z programów diet odchudzających i zdrowotnych Dr Bardadyn oferowanych w luksusowych ośrodkach spa, a także z jadłospisów dostępnych w formie diet dla indywidualnych użytkowników, które pozwalają na łatwe samodzielne przeprowadzanie kuracji odchudzających, oczyszczających i leczniczych w warunkach domowych.
Najnowsze przepisy na niskokaloryczne, lecz bardzo wartościowe pod względem odżywczym dania znajdziesz także w prezentowanej obok książce Dr Marka Bardadyna, która została zatytuowana właśnie Dietetyczne przepisy. 

 

Podstawową zaletą prezentowanych przepisów jest, poza walorami smakowymi i zdrowotnymi, ich doskonałe zbilansowanie. Dzięki temu przy stosunkowo niskiej kaloryczności zapewniają bardzo duże dawki najcenniejszych składników odżywczych - złożonych węglowodanów, najwyższej jakości białka, zdrowych tłuszczy, błonnika oraz maksymalnych ilości naturalnych witamin i minerałów.

 

Tak skomponowane dania są praktycznie pozbawione pustych kalorii, a energia której dostarczają może być wykorzystywana przez wiele godzin, co zapewnia długotrwałe poczucie sytości, wzmocnienie i doskonałe samopoczucie. Częste sięganie po dietetyczne przepisy sprawia, że masa ciała obniża się, a następnie stabilizuje na prawidłowym poziomie.

 

Dietetyczne przepisy diety strukturalnej przełamują stereotyp, według którego stosowanie diety musi wiązać się z ograniczeniami, wyrzeczeniami i jest rozwiązaniem jedynie tymczasowym. 

Przekonują, że zdrowe dietetyczne dania pozwalają odkrywać nowe fascynujące smaki, a ich samodzielne przyrządzanie i własne modyfikacje mogą stawać się pasją, która trwale zmienia sposób odżywiania i styl życia.
 

 

B o n  A p p é t i t !

 

Szybko i zdrowo

pyszne dania, które przygotujesz w kilka minut

Koktajle

minimum kalorii, maksimum wartości odżywczych

Sałatki

bogactwo naturalnych witamin i minerałów

Zupy

kremy lekkie i proste w przygotowaniu

Dietetyczny lunch

wartościowe dania dla dbających o linię

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone