wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Osiągnięcia  »  Gabinet Lekarski Marek Bardadyn

Gabinet Lekarski Marek Bardadyn

Medycyna funkcjonalna - kompleksowa diagnostyka podłoża chorób i leczenie holistyczne.

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Gabinet Lekarski Marek Bardadyn


Dr Marek Bardadyn jest ekspertem medycyny funkcjonalnej - kompleksowego diagnozowania chorób i leczenia polegającego na kojarzeniu nowoczesnych klinicznych schematów postępowania terapeutycznego z lekami pochodzenia naturalnego. Kuracje obejmują również zalecenia dotyczące stylu życia, aktywności fizycznej, oczyszczania organizmu, redukcji skutków stresu, indywidualnej suplementacji i zdrowego odżywiania.  

 

Od połowy lat osiemdziesiątych doktor Bardadyn pracował w oddziale okulistycznym Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Specjalizował się w diagnozowaniu na podstawie objawów okulistycznych schorzeń ogólnoustrojowych takich jak cukrzyca, nadciśnienie, choroby neurologiczne, reumatyczne, nowotworowe, hormonalne i inne. Badał zagadnienia przyczyn rozwoju przewlekłych schorzeń cywilizacyjnych oraz ich leczenia i profilaktyki.

Rozwinięciem tych zainteresowań była współpraca z niemieckimi instytutami kształcącymi lekarzy w zakresie diagnozowania chorób i leczenia z zastosowaniem leków ziołowych i roślinnych. Zdobył wtedy obszerną wiedzę z zakresu niemieckiej szkoły ziołolecznictwa. Zwieńczeniem tych studiów były liczne publikacje i książki prezentujące możliwości badanych metod. 

 

W 2003 r. ukazała się bestsellerowa książka doktora Bardadyna pt. Kody młodości, prezentująca autorskie, odkrywcze na tamte czasy, zasady zdrowego stylu życia i odżywiania oparte na diecie strukturalnej. W kolejnych latach stały się one podstawą rozwoju medycyny funkcjonalnej.
Na podstawie diety strukturalnej hotele spa i wellness oferują pakiety i wczasy odchudzające, oczyszczające, odmładzające i zdrowotne.  

Angielskie wydanie Kodów młodości przyczyniło się do popularyzacji metody doktora Bardadyna zagranicą. W wielu krajach doceniona została jego wiedza i holistyczne podejście do spraw zdrowia. W 2007 r. spotkał się w Rijadzie z ministrem zdrowia Królestwa Arabii Saudyjskiej doktorem Abdullahem Al Rabeeah. Od tego czasu jest konsultantem rodzin królewskich Arabii Saudyjskiej i Kuwejtu w zakresie medycyny funkcjonalnej - kompleksowej diagnostyki chorób, stosowania naturalnych leków pochodzenia ziołowego i roślinnego, suplementów oraz indywidualnych diet odchudzających i leczniczych.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr Marek Bardadyn z ministrem zdrowia Królestwa Arabii Saudyjskiej doktorem Abdullahem Al Rabeeah, znanym w Polsce z przeprowadzenia operacji rozdzielenia bliźniaczek syjamskich z Janikowa - video 

 

 

Doktor Marek Bardadyn zajmuje się diagnozowaniem przyczyn i leczeniem następujących schorzeń:

 

- zaburzenia odporności u dzieci i dorosłych (nawracające infekcje, przewlekłe stany podgorączkowe, stany zapalne niewiadomego pochodzenia)

- choroby alergiczne (alergiczny nieżyt nosa, astma oskrzelowa, alergie pokarmowe, atopowe zapalenie skóry i inne)

- choroby autoimmunologiczne ( RZS, ZZSK, choroba Hashimoto, łuszczyca, zapalenia jelit, SM)

- nerwica wegetatywna

- neurastenia

- owrzodzenie żołądka i dwunastnicy

- choroby wątroby i trzustki

- cukrzyca 

- nadciśnienie

- hipercholesterolemia

- otyłość

- zaburzenia hormonalne

- niepłodność

- zwyrodnienia stawów i kręgosłupa

- osteoporoza

- nowotwory (wspomaganie leczenia onkologicznego w zakresie odżywiania, suplementacji, leków roślinnych)

- niedowidzenie u dzieci i dorosłych, jaskra, zaćma, zmiany zapalne i zwyrodnieniowe narządu wzrokuDr Bardadyn jest autorem kilkunastu książek popularnonaukowych i blisko tysiąca publikacji. Przez 20 lat jego porady medyczne ukazywały się na łamach miesięcznika Zwierciadło, a od 2006 r. w tygodniku Świat i Ludzie. Występuje w roli eksperta w popularnych programach radiowych i telewizyjnych.

 

Od 1990 r. przyjmuje pacjentów w gabinecie na warszawskim Żoliborzu.

 

 

GABINET LEKARSKI - DR MAREK BARDADYN

 

ul. Gdańska 3/14, 01-633 Warszawa

 

Zapisy telefoniczne od pon. do pt. w godz. 10-16, tel. +48 602 696 800

 

Cennik:

Pierwsza konsultacja      300 zł

Kolejne wizyty                 250 zł

 

Książki

Sklep

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone