wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Jadłospisy

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Jadłospisy

dieta 800 kcal jadłospis 

 


 

Jadłospisy Polikliniki Dr Bardadyn

 

  

 

 

     Jadłospisy odchudzające i zdrowotne opracowane przez twórcę diety strukturalnej Dr Marka Bardadyna, to sprawdzone 14-dniowe diety do użytku domowego, które możesz zacząć stosować już wkrótce bez kłopotliwych badań i analiz.

 

     Od wielu lat nasze Jadłospisy są z doskonałymi rezultatami stosowane na wczasach odchudzających i w cateringu dietetycznym Dr Bardadyn oraz przez tysiące indywidualnych użytkowników w Europie, USA, Kanadzie, Australii i wielu innych krajach na całym świecie.

Każdy Jadłospis Polikliniki Dr Bardadyn jest idealnie zbilansowany oraz w pełni zgodny z aktualnym stanem wiedzy medycznej i normami w zakresie żywienia człowieka obowiązującymi w Unii Europejskiej i USA.

 

     Dołącz do grona użytkowników najskuteczniejszych profesjonalnych diet, które przy minimalnej kaloryczności zapewniają maksymalne dawki najcenniejszych składników odżywczych – naturalnych witamin, składników mineralnych, przeciwutleniaczy, najwyższej jakości białka, złożonych węglowodanów, niezbędnych nienasyconych tłuszczy, błonnika – zbilansowanych w idealnych dla współczesnego człowieka proporcjach. 


 

odchudzanie jadłospisJadłospisy Diety Strukturalnej do użytku domowego to:                                                                                                                                                    

- szybkie i bezpieczne odchudzanie bez poczucia głodu, osłabienia, depresji i efektu jo-jo dzięki trwałemu przyspieszeniu tempa przemiany materii,

- tempo odchudzania na dietach o najniższej kaloryczności od 800 do 1200 kcal wynosi nawet do 3-4 kg/tydz z zastrzeżeniem, że osoby z dużą nadwagą lub otyłością chudną w tym samym czasie zazwyczaj więcej od osób z niewielką nadwagą, ponieważ u tych pierwszych redukcji podlegają większe pokłady tkanki tłuszczowej,  

najszybsza redukacja tkanki tłuszczowej i zmniejszanie obwodu brzucha spośród wszystkich diet odchudzających,

proste w przygotowaniu pyszne dietetyczne dania, które w nieco większych porcjach zje z apetytem cała rodzina,

możliwość wielokrotnego powtarzania kuracji w celu uzyskania planowanej masy ciała i zamierzonych efektów zdrowotnych,

doskonałe rezultaty zdrowotne - oczyszczenie organizmu z toksyn i odmłodzenie tkanek, przypływ energii, doskonałe samopoczucie i szybka poprawa wyników analiz - obniżenie złego i wzrost poziomu dobrego cholesterolu, normalizacja poziomu glukozy i poprawa morfologii,

bardzo szybko zauważalna poprawa stanu cery z efektem redukcji zmarszczek dzięki specjalnym świeżym koktajlom, trwałe wzmocnienie struktury włosów i paznokci, niemal natychmiastowe wyszczuplenie sylwetki dzięki lepszemu odwadnianiu i usuwaniu skłonności do obrzęków tkanek, 

nasze Diety, to kompleksowe dwutygodniowe Programy Odchudzania i Zdrowotne zawierające: Jadłospis z planem posiłków i szczegółowymi przepisami przyrządzania dań, praktyczne Porady Dr Marka Bardadyna, prosty Zestaw Ćwiczeń wzmacniających organizm i stymulujących metabolizm, Listę zakupów oraz Instrukcję korzystania z Programu i Tabelę do samodzielnej kontroli efektów kuracji. 

 


Programy Odchudzające i Zdrowotne Dr Bardadyn to doskonała propozycja dla osób oczekujących kompleksowej porady lekarskiej i dietetycznej na odległość w zakresie zdrowego odżywiania i stylu życia, której poziom odpowiada najwyższym standardom opieki medycznej.
Wybierz i zamów Program dla siebie, by szybko schudnąć, poczuć się lepiej,
poprawić wyniki badań i zastosować skuteczną profilaktykę.
 


 

Dieta 800 kcal Jadłospis Intensywnie Odchudzający

Jadłospis do szybkiej i trwałej redukcji znacznej nadwagi lub otyłości. Dieta 800 kcal zapewnia komplet najcenniejszych składników odżywczych i przyspiesza tempo przemiany materii dzięki specjalnemu zestawowi naturalnych koktajli odchudzających.

Dieta 1000 kcal Jadłospis Odchudzający

Bestsellerowa Dieta 1000 kcal o szybkim i trwałym działaniu odchudzającym. Zapewnia codziennie komplet niezbędnych składników odżywczych i jednocześnie skutecznie przyspiesza przemianę materii. Pomimo efektu szybkiego chudnięcia nie występuje efekt jo-jo.

Dieta 1200 kcal Jadłospis Oczyszczający i Odchudzający

Jadłospis zapewnia niezwykle skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn i produktów przemiany materii. Ponadto Dieta 1200 kcal pozwala trwale schudnąć i w przyjemny sposób zmienić nawyki żywieniowe.

Dieta 1600 kcal Jadłospis Odmładzający i Regenerujący

Jadłospis polecany dla osób, które chcą prowadzić zdrowy styl życia i odżywiania lub jako kontynuacja kuracji odchudzających pozwalająca na stabilizację masy ciała po okresie intensywnego odchudzania. Doskonały wpływ na stan cery, włosów i paznokci.

Dieta 2000 kcal Jadłospis dla Sportowca

Jadłospis dla sportowca, biegacza, dla aktywnych fizycznie kobiet i mężczyzn, który zapewnia energię podczas intensywnego i systematycznego treningu lub podczas pracy wymagającej dużego wysiłku fizycznego. Dieta powoduje zanik tkanki tłuszczowej i przyrost tkanki mięśniowej.

Dieta Bezglutenowa Jadłospis 1200 kcal

Jadłospis dla osób, u których występuje uczulenie na gluten lub nietolerancja glutenu. Stanowi wzór prawidłowo zbilansowanej diety bezglutenowej, a ścisłe przestrzeganie jadłospisu pozwala szybko schudnąć i w łatwy sposób przyswoić nowe nawyki żywieniowe.

Dieta Cukrzycowa Jadłospis 1500 kcal

Jadłospis do stosowania w profilaktyce i leczeniu cukrzycy typu 1 i 2. Zawiera wyłącznie najbardziej wartościowe pod względem odżywczym produkty o niskim indeksie glikemicznym. Powoduje spadek masy ciała i obniżenie poziomu glukozy.

Dieta Cholesterolowa Jadłospis 1600 kcal

Program polecany w profilaktyce i leczeniu schorzeń układu krążenia. Redukuje poziom "złego" i podwyższa stężenie "dobrego" cholesterolu we krwi. Świetnie sprawdza się jako dieta dla osób z zaburzoną gospodarką lipidową, w tym z miażdżycą i nadciśnieniem.

Dieta Przeciwnowotworowa Jadłospis 1800 kcal

Jadłospis stosowany w profilaktyce i leczeniu chorób nowotworowych i zwyrodnieniowych. Zawiera produkty o maksymalnej zawartości przeciwutleniaczy chroniących komórki przed uszkodzeniami. Wzmacnia odporność organizmu.

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone