wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Jadłospisy

Gabinet Lekarski Dr Marek Bardadyn

Medycyna holistyczna - kompleksowa diagnostyka chorób i leczenie przyczynowe

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Jadłospisy

 

 

Jadłospisy Tygodniowe

Diety Strukturalnej


 

 

         Jadłospisy odchudzające i lecznicze opracowane przez twórcę diety strukturalnej Dr Marka Bardadyna, to kompleksowe profesjonalne programy dietetyczne do użytku domowego, które możesz zacząć stosować już wkrótce bez kłopotliwych badań i analiz. 

 

Diety są od lat doskonalone i ze świetnymi rezultatami stosowane przez renomowane sanatoria i hotele spa podczas organizacji wczasów odchudzających i zdrowotnych, a także w wersji do łatwego samodzielnego stosowania w domu, przez tysiące indywidualnych użytkowników w Polsce i wielu krajach na całym świecie.

Dołącz do grona użytkowników jadłospisów diety strukturalnej, które przy rozsądnej kaloryczności zapewniają maksymalne dawki najcenniejszych składników odżywczych – naturalnych witamin, minerałów i przeciwutleniaczy – zbilansowanych w idealnych dla współczesnego człowieka proporcjach.

 

 

Jadłospisy Diety Strukturalnej do użytku domowego to:

 • sprawdzone diety odchudzające i lecznicze od 800 do 2000 kcal w układzie 2-tygodniowym zawierające szczegółowe przepisy kulinarne oraz wskazówki dotyczące przyrządzania pysznych dietetycznych dań i koktajli,  
   
 • możliwość wielokrotnego powtarzania 14-dniowych programów kuracji, aż do uzyskania prawidłowej masy ciała i innych oczekiwanych efektów zdrowotnych,
   
 • listy zakupów, tabele do kontrolowania rezultatów kuracji oraz porady Dr Bardadyna na temat zdrowego stylu życia i odżywiania,
   
 • zestaw kilkunastominutowych ćwiczeń na podstawie „Kodów młodości”, które stymulują przemianę materii oraz procesy regeneracji i odmładzania tkanek,
   
 • szybkie i bezpieczne odchudzanie bez osłabienia, depresji i efektu jo-jo, zdecydowana poprawa wyników badań i ogólnego stanu zdrowia.  

 


Jadłospisy Diety Strukturalnej, to doskonała propozycja dla osób oczekujących kompleksowej porady lekarskiej i żywieniowej na odległość, której poziom odpowiada najwyższym standardom opieki medycznej.

 

Wybierz i zamów Jadłospis!

 

Dieta 800 kcal - Jadłospis Intensywnie Odchudzający

Jadłospis do szybkiej i trwałej redukcji znacznej nadwagi lub otyłości. Dieta 800 kcal zapewnia komplet najcenniejszych składników odżywczych i przyspiesza tempo przemiany materii dzięki specjalnemu zestawowi naturalnych koktajli odchudzających.

Dieta 1000 kcal - Jadłospis Odchudzający

Niskokaloryczna dieta o szybkim i trwałym działaniu odchudzającym. Jadłospis zapewnia codziennie komplet niezbędnych składników odżywczych i jednocześnie skutecznie przyspiesza przemianę materii.

Dieta 1200 kcal - Jadłospis Oczyszczający i Odchudzający

Jadłospis 1200 kcal zapewnia niezwykle skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn i produktów przemiany materii. Ponadto Dieta 1200 kalorii pozwala trwale schudnąć i w przyjemny sposób zmienić nawyki żywieniowe.

Dieta 1600 kcal - Jadłospis Odmładzający i Regenerujący

Dieta anti aging polecana dla osób, które chcą prowadzić zdrowy styl życia i odżywiania, a także jako kontynuacja kuracji odchudzających pozwalająca na stabilizację masy ciała. Doskonały efekt odmładzający, szybka poprawa stanu cery, włosów i paznokci.

Dieta 2000 kcal - Jadłospis dla Sportowców

Jadłospis Tygodniowy dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, który zapewnia energię podczas intensywnego, systematycznego treningu i podczas pracy wymagającej dużego wysiłku fizycznego. Dieta powoduje zanik tkanki tłuszczowej i przyrost tkanki mięśniowej.

Dieta Bezglutenowa - Jadłospis 1200 kcal

Jadłospis dla osób, u których występuje nietolerancja lub uczulenie na gluten. Doskonale zbilansowana dieta bezglutenowa, która usuwa dolegliwości, a jednocześnie pozwala szybko schudnąć i przyswoić nowe nawyki żywieniowe.

Dieta Cukrzycowa - Jadłospis 1500 kcal

Jadłospis do stosowania w leczeniu i zapobieganiu cukrzycy. Zawiera najbardziej wartościowe produkty o niskim indeksie glikemicznym. Powoduje normalizację masy ciała i obniżenie poziomu glukozy.

Dieta na Cholesterol - Jadłospis 1600 kcal

Jadłospis polecany w profilaktyce i leczeniu schorzeń układu krążenia. Redukuje poziom "złego" i podwyższa stężenie "dobrego" cholesterolu we krwi. Świetnie sprawdza się jako codzienna dieta dla osób z zaburzoną gospodarką lipidową, w tym z miażdżycą i nadciśnieniem.

Dieta Przeciwnowotworowa - Jadłospis 1800 kcal

Jadłospis stosowany w profilaktyce i leczeniu chorób nowotworowych. Dieta ze zredukowaną zawartością cukru, nie zawiera produktów mięsnych. Wzmacnia organizm i stymuluje system odpornościowy do walki z chorobą.

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone