wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Jadłospisy

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Jadłospisy

jadlospis_dieta_dr_bardadyn_dietetyczne_przepisy


Jadłospisy Diety Strukturalnej  

 

   Jadłospisy Odchudzające i Zdrowotne opracowane przez twórcę diety strukturalnej Dr Marka Bardadyna, to profesjonalne 14-dniowe diety do użytku domowego, które możesz zacząć stosować już wkrótce bez kłopotliwych badań i analiz!

   Każdy Jadłospis Dr Bardadyn jest idealnie zbilansowany i w pełni zgodny z aktualnym stanem wiedzy medycznej i zaleceniami dietetycznymi obowiązującymi w Unii Europejskiej i USA. 
Od wielu lat z doskonałymi rezultatami nasze Jadłospisy są stosowane na wczasach odchudzających i w cateringu dietetycznym Dr Bardadyn oraz przez tysiące zadowolonych indywidualnych użytkowników w Europie, USA, Kanadzie, Australii i innych krajach na całym świecie.

   Dołącz do grona użytkowników najskuteczniejszych profesjonalnych diet, które przy minimalnej kaloryczności zapewniają maksymalne dawki najcenniejszych składników odżywczych – naturalnych witamin, składników mineralnych, przeciwutleniaczy, najwyższej jakości białka, złożonych węglowodanów, niezbędnych nienasyconych tłuszczy, błonnika – zbilansowanych w idealnych dla współczesnego człowieka proporcjach.

 

 

 

Jadłospis Diety Strukturalnej do użytku domowego to: jadlospis_dieta_dr_bardadyn_dietetyczne_przepisy

  • szybkie, skuteczne, zdrowe odchudzanie bez poczucia głodu, osłabienia, depresji i efektu jo-jo,
  • najszybsze zmniejszanie obwodu brzucha spośród wszystkich diet odchudzających!,
  • proste w przygotowaniu dietetyczne przepisy na pyszne dania i koktajle, które w nieco większych porcjach zje z apetytem cala rodzina,
  • możliwość wielokrotnego powtarzania kuracji w celu uzyskania planowanych efektów,
  • doskonałe efekty zdrowotne - oczyszczenie organizmu z toksyn i odmłodzenie tkanek, przypływ energii, doskonałe samopoczucie i szybka poprawa wyników analiz - obniżenie złego cholesterolu, normalizacja poziomu glukozy i poprawa morfologii,  
  • spektakularne efekty wizualne - poprawa stanu cery z efektem redukcji zmarszczek dzięki specjalnym świeżym koktajlom, efektywne wzmocnienie struktury włosów, szczupła sylwetka bez skłonności do obrzęków,
  • nasze Jadłospisy, to kompleksowe dwutygodniowe Programy Odchudzania lub Zdrowotne do wielokrotnego powtarzania zawierające: Jadłospis z planem posiłków i szczegółowymi przepisami, Zestaw Ćwiczeń, praktyczne Porady Dr Marka Bardadyna, Listę zakupów oraz Tabelę kontroli efektów kuracji.

 


Wybierz i Zamów Jadłospis

 

 

Dieta 800 kcal Jadłospis Intensywnie Odchudzający

Jadłospis do szybkiej i trwałej redukcji znacznej nadwagi lub otyłości. Dieta 800 kcal zapewnia komplet najcenniejszych składników odżywczych i przyspiesza tempo przemiany materii dzięki specjalnemu zestawowi naturalnych koktajli odchudzających.

Dieta 1000 kcal Jadłospis Odchudzający

Bestsellerowa Dieta 1000 kcal o szybkim i trwałym działaniu odchudzającym. Zapewnia codziennie komplet niezbędnych składników odżywczych i jednocześnie skutecznie przyspiesza przemianę materii. Pomimo efektu szybkiego chudnięcia nie występuje efekt jo-jo.

Dieta 1200 kcal Jadłospis Oczyszczający i Odchudzający

Jadłospis zapewnia niezwykle skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn i produktów przemiany materii. Ponadto Dieta 1200 kcal pozwala trwale schudnąć i w przyjemny sposób zmienić nawyki żywieniowe.

Dieta 1600 kcal Jadłospis Odmładzający i Regenerujący

Jadłospis polecany dla osób, które prowadzą zdrowy styl życia lub jako kontynuacja kuracji odchudzających pozwalająca na stabilizację masy ciała po okresie intensywnego odchudzania. Doskonały wpływ na stan cery, włosów i paznokci.

Dieta 2000 kcal Jadłospis dla Sportowca

Jadłospis dla sportowca, biegacza, dla aktywnych fizycznie kobiet i mężczyzn, który zapewnia energię podczas intensywnego i systematycznego treningu lub podczas pracy wymagającej dużego wysiłku fizycznego. Dieta 2000 kcal to tzw. "dieta na masę", gdyż spala tłuszcz i pozwala budować mięśnie.

Dieta Bezglutenowa Jadłospis 1200 kcal

Jadłospis dla osób, u których występuje uczulenie na gluten lub nietolerancja glutenu. Stanowi wzór zbilansowanej diety bezglutenowej, a ścisłe przestrzeganie jadłospisu pozwala szybko schudnąć i bezproblemowo przyswoić nowe nawyki żyweiniowe.

Dieta Cukrzycowa Jadłospis 1500 kcal

Jadłospis polecany w profilaktyce cukrzycy typu 2 i leczeniu tej choroby, kiedy nie jest stosowana insulinoterapia. Nie zawiera cukru i produktów o wysokim indeksie glikemicznym, Dieta 1500 kcal to także bardzo zdrowa dieta odchudzająca dla każdego, kto chce w pełni wykorzystać profilaktyczne efekty zdrowego odżywiania.

Dieta Cholesterolowa Jadłospis 1600 kcal

Jadłospis polecany w profilaktyce i leczeniu schorzeń układu krążenia. Redukuje poziom "złego" i podwyższa stężenie "dobrego" cholesterolu we krwi. Świetnie sprawdza się jako dieta dla osób z zaburzoną gospodarką lipidową, w tym z miażdżycą i nadciśnieniem.

Dieta Antyrakowa Jadłospis 1800 kcal

Jadłospis stosowany w profilaktyce i leczeniu chorób nowotworowych i zwyrodnieniowych. Zawiera produkty o maksymalnej zawartości przeciwutleniaczy chroniących komórki przed uszkodzeniami. Wzmacnia odporność organizmu.

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone