wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Jadłospisy

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Jadłospisy

dieta 800 kcal jadłospis

 

 


 

Jadłospisy Tygodniowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Jadłospisy opracowane przez Dr Marka Bardadyna, to kompleksowe profesjonalne 2-tygodniowe programy zdrowotne do użytku domowego.

 

     Od wielu lat nasze diety są z doskonałymi rezultatami stosowane podczas kuracji odchudzających i zdrowotnych organizowanych w renomowanych ośrodkach spa i sanatoriach oraz przez tysiące indywidualnych użytkowników w kraju i na całym świecie. Diety są w pełni zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycznej i normami w zakresie żywienia człowieka obowiązującymi w UE i USA.


 

odchudzanie jadłospisProfesjonalne Jadłospisy Tygodniowe do użytku domowego to:
 

- skuteczne wspomaganie leczenia i profilaktyki wielu schorzeń,

- szybkie i bezpieczne odchudzanie dzięki trwałemu przyspieszaniu tempa przemiany materii, 

- trwała redukcja tkanki tłuszczowej i zmniejszanie obwodu brzucha,

możliwość wielokrotnego powtarzania kuracji w celu uzyskania planowanej masy ciała i zamierzonych efektów zdrowotnych,

oczyszczenie organizmu z toksyn i odmłodzenie tkanek, przypływ energii, doskonałe samopoczucie i szybka poprawa wyników analiz - obniżenie złego i wzrost poziomu dobrego cholesterolu, normalizacja poziomu glukozy i poprawa morfologii,

- szybko zauważalna poprawa stanu cery, włosów i paznokci,

- niemal natychmiastowe wyszczuplenie sylwetki dzięki lepszemu odwadnianiu i usuwaniu skłonności do obrzęków tkanek.

proste w przygotowaniu pyszne dietetyczne dania i naturalne koktajle o działaniu przyspieszającym przemianę materii.  

 


Nasze Jadłospisy, to doskonała propozycja dla osób oczekujących kompleksowej porady lekarskiej i dietetycznej na odległość, której poziom odpowiada najwyższym standardom opieki medycznej.
Wybierz i zamów Dietę dla siebie!
 


 

Dieta 800 kcal Jadłospis Intensywnie Odchudzający

Jadłospis do szybkiej i trwałej redukcji znacznej nadwagi lub otyłości. Dieta 800 kcal zapewnia komplet najcenniejszych składników odżywczych i przyspiesza tempo przemiany materii dzięki specjalnemu zestawowi naturalnych koktajli odchudzających.

Dieta 1000 kcal Jadłospis Odchudzający

Bestsellerowa Dieta 1000 kcal o szybkim i trwałym działaniu odchudzającym. Jadłospis zapewnia codziennie komplet niezbędnych składników odżywczych i jednocześnie skutecznie przyspiesza przemianę materii.

Dieta 1200 kcal Jadłospis Oczyszczający i Odchudzający

Jadłospis 1200 kcal zapewnia niezwykle skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn i produktów przemiany materii. Ponadto Dieta 1200 kalorii pozwala trwale schudnąć i w przyjemny sposób zmienić nawyki żywieniowe.

Dieta 1600 kcal Jadłospis Odmładzający i Regenerujący

Jadłospis Tygodniowy polecany dla osób, które chcą prowadzić zdrowy styl życia i odżywiania lub jako kontynuacja kuracji odchudzających pozwalająca na stabilizację masy ciała po okresie intensywnego odchudzania. Doskonały wpływ na stan cery, włosów i paznokci.

Dieta 2000 kcal Jadłospis dla Sportowca

Jadłospis Tygodniowy dla sportowca, biegacza, dla aktywnych fizycznie kobiet i mężczyzn, który zapewnia energię podczas intensywnego i systematycznego treningu lub podczas pracy wymagającej dużego wysiłku fizycznego. Dieta powoduje zanik tkanki tłuszczowej i przyrost tkanki mięśniowej.

Dieta Bezglutenowa Jadłospis 1200 kcal

Jadłospis dla osób, u których występuje uczulenie na gluten lub nietolerancja glutenu. Stanowi wzór prawidłowo zbilansowanej diety bezglutenowej, a ścisłe przestrzeganie jadłospisu pozwala szybko schudnąć i w łatwy sposób przyswoić nowe nawyki żywieniowe.

Dieta Cukrzycowa Jadłospis

Jadłospis do stosowania w profilaktyce i leczeniu cukrzycy typu 1 i 2. Zawiera wyłącznie najbardziej wartościowe pod względem odżywczym produkty o niskim indeksie glikemicznym. Powoduje normalizację masy ciała i obniżenie poziomu glukozy.

Dieta Cholesterolowa Jadłospis 1600 kcal

Jadłospis polecany w profilaktyce i leczeniu schorzeń układu krążenia. Redukuje poziom "złego" i podwyższa stężenie "dobrego" cholesterolu we krwi. Świetnie sprawdza się jako dieta na caly tydzień dla osób z zaburzoną gospodarką lipidową, w tym z miażdżycą i nadciśnieniem.

Dieta Przeciwnowotworowa Jadłospis 1800 kcal

Jadłospis Tygodniowy stosowany w profilaktyce i leczeniu chorób nowotworowych i zwyrodnieniowych. Zawiera produkty o maksymalnej zawartości przeciwutleniaczy chroniących komórki przed uszkodzeniami. Wzmacnia odporność organizmu.

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone