jesteś tutaj: Strona główna  »  Jadłospisy

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Jadłospisy

diety odchudzające, jadłospis, dietetyczne przepisy

 


Jadłospisy Polikliniki Dr Bardadyn  

 

 


 

     Jadłospisy odchudzające i zdrowotne opracowane przez twórcę diety strukturalnej Dr Marka Bardadyna, to sprawdzone 14-dniowe diety do użytku domowego, które możesz zacząć stosować już wkrótce bez kłopotliwych badań i analiz.

 

     Od wielu lat nasze Jadłospisy są z doskonałymi rezultatami stosowane na wczasach odchudzających i w cateringu dietetycznym Dr Bardadyn oraz przez tysiące indywidualnych użytkowników w Europie, USA, Kanadzie, Australii i wielu innych krajach na całym świecie.

Każdy Jadłospis Polikliniki Dr Bardadyn jest idealnie zbilansowany oraz w pełni zgodny z aktualnym stanem wiedzy medycznej i normami w zakresie żywienia człowieka obowiązującymi w Unii Europejskiej i USA.

 

     Dołącz do grona użytkowników najskuteczniejszych profesjonalnych diet, które przy minimalnej kaloryczności zapewniają maksymalne dawki najcenniejszych składników odżywczych – naturalnych witamin, składników mineralnych, przeciwutleniaczy, najwyższej jakości białka, złożonych węglowodanów, niezbędnych nienasyconych tłuszczy, błonnika – zbilansowanych w idealnych dla współczesnego człowieka proporcjach. 
 

 

     Jadłospisy Diety Strukturalnej do użytku domowego to: 

diety odchudzające, jadłospis, dietetyczne przepisy

  • szybkie i bezpieczne odchudzanie bez poczucia głodu, osłabienia, depresji i efektu jo-jo dzięki trwałemu wzrostowi tempa przemiany materii,
  • najszybsza redukcja tkanki tłuszczowej i zmniejszanie obwodu brzucha spośród wszystkich diet odchudzających,
  • proste w przygotowaniu pyszne dietetyczne dania i koktajle, które w nieco większych porcjach zje z apetytem cała rodzina,
  • możliwość wielokrotnego powtarzania kuracji w celu uzyskania planowanej masy ciała i zamierzonych efektów zdrowotnych,
  • doskonałe rezultaty zdrowotne - oczyszczenie organizmu z toksyn i odmłodzenie tkanek, przypływ energii, doskonałe samopoczucie i szybka poprawa wyników analiz - obniżenie złego i wzrost poziomu dobrego cholesterolu, normalizacja poziomu glukozy i poprawa morfologii,  
  • bardzo szybko zauważalna poprawa stanu cery z efektem redukcji zmarszczek dzięki specjalnym świeżym koktajlom, trwałe wzmocnienie struktury włosów i paznokci, niemal natychmiastowe wyszczuplenie sylwetki dzięki lepszemu odwadnianiu i usuwaniu skłonności do obrzęków tkanek,
  • nasze Diety, to kompleksowe dwutygodniowe Programy Odchudzania i Zdrowotne zawierające: Jadłospis z planem posiłków i szczegółowymi przepisami przyrządzania dań, praktyczne Porady Dr Marka Bardadyna, prosty Zestaw Ćwiczeń wzmacniających organizm i stymulujących metabolizm, Listę zakupów oraz Instrukcję korzystania z Programu i Tabelę do samodzielnej kontroli efektów kuracji


Wybierz i zamów Jadłospis 


 

Dieta 800 kcal Intensywnie Odchudzająca

Jadłospis do szybkiej i trwałej redukcji znacznej nadwagi lub otyłości. Dieta 800 kcal zapewnia komplet najcenniejszych składników odżywczych i przyspiesza tempo przemiany materii dzięki specjalnemu zestawowi naturalnych koktajli odchudzających.

Dieta 1000 kcal Odchudzająca

Bestsellerowa Dieta 1000 kcal o szybkim i trwałym działaniu odchudzającym. Zapewnia codziennie komplet niezbędnych składników odżywczych i jednocześnie skutecznie przyspiesza przemianę materii. Pomimo efektu szybkiego chudnięcia nie występuje efekt jo-jo.

Dieta 1200 kcal Oczyszczająca i Odchudzająca

Jadłospis zapewnia niezwykle skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn i produktów przemiany materii. Ponadto Dieta 1200 kcal pozwala trwale schudnąć i w przyjemny sposób zmienić nawyki żywieniowe.

Dieta 1600 kcal Odmładzająca i Regenerująca

Jadłospis polecany dla osób, które chcą prowadzić zdrowy styl życia i odżywiania lub jako kontynuacja kuracji odchudzających pozwalająca na stabilizację masy ciała po okresie intensywnego odchudzania. Doskonały wpływ na stan cery, włosów i paznokci.

Dieta 2000 kcal dla Sportowca "Olimpijska"

Jadłospis dla sportowca, biegacza, dla aktywnych fizycznie kobiet i mężczyzn, który zapewnia energię podczas intensywnego i systematycznego treningu lub podczas pracy wymagającej dużego wysiłku fizycznego. Dieta powoduje zanik tkanki tłuszczowej i przyrost tkanki mięśniowej.

Dieta Bezglutenowa 1200 kcal

Jadłospis dla osób, u których występuje uczulenie na gluten lub nietolerancja glutenu. Stanowi wzór prawidłowo zbilansowanej diety bezglutenowej, a ścisłe przestrzeganie jadłospisu pozwala szybko schudnąć i w łatwy sposób przyswoić nowe nawyki żywieniowe.

Dieta Cukrzycowa 1500 kcal

Jadłospis do stosowania w profilaktyce i leczeniu cukrzycy typu 2. Zawiera wyłącznie najbardziej wartościowe pod względem odżywczym produkty o niskim indeksie glikemicznym. Powoduje spadek masy ciała i obniżenie poziomu glukozy.

Dieta Cholesterolowa 1600 kcal

Program polecany w profilaktyce i leczeniu schorzeń układu krążenia. Redukuje poziom "złego" i podwyższa stężenie "dobrego" cholesterolu we krwi. Świetnie sprawdza się jako dieta dla osób z zaburzoną gospodarką lipidową, w tym z miażdżycą i nadciśnieniem.

Dieta Przeciwnowotworowa 1800 kcal

Jadłospis stosowany w profilaktyce i leczeniu chorób nowotworowych i zwyrodnieniowych. Zawiera produkty o maksymalnej zawartości przeciwutleniaczy chroniących komórki przed uszkodzeniami. Wzmacnia odporność organizmu.

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone