wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Sklep  »  Kody Młodości

Akceptujemy płatności:

Drukuj

Kody Młodości

Cena: 49.90 PLN

Kody Młodości to książka o tym, jak się odżywiać, jak ćwiczyć i w ogóle jak żyć, by zachować zdrowie i młodzieńczy wygląd, a nawet cofnąć swój zegar biologiczny.

Przedstawiona w tej książce metoda wzmacniania, regeneracji i odmładzania organizmu człowieka jest rezultatem doświadczeń wynikających z wieloletniej praktyki lekarskiej autora, między innymi w dziedzinie medycyny sportowej, oraz badań prowadzonych w Niemczech i Stanach Zjednoczonych.

Kody Młodości to lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce żyć zdrowo, wyglądać młodo i cieszyć się pełnią życia aż do późnej starości.

REBIS 2006, nowe wydanie – REBIS 2011, wydanie IV - REBIS 2018

W jaki sposób określić rzeczywisty wiek człowieka? Z pewnością nie powinniśmy opierać się w tym przypadku jedynie na metryce urodzenia, gdyż ta nie zawsze mówi prawdę.

Kiedy w okolicach pięćdziesiątki znajdziesz się na zjeździe absolwentów twojego rocznika, czeka cię spore zaskoczenie.  Spotkasz paru ludzi, których znasz doskonale i takich, których zupełnie nie będziesz mógł sobie przypomnieć... Z tymi pierwszymi jeszcze wczoraj chodziłeś do szkoły, biegałeś po boisku, doskonale pamiętasz ich imiona. Ale skąd wzięła się reszta postaci, które zupełnie nie pasują do twoich wspomnień...?

Twoja dezorientacja będzie spowodowana faktem, że w krajach o wysokim stopniu rozwoju cywilizacyjnego zróżnicowanie wieku mierzonego w latach i wieku biologicznego, może wynosić po pół wieku życia nawet ponad 10 lat. Oznacza to, że różnorodność stylów życia i warunków genetycznych ludzi we współczesnym świecie stwarza sytuację, w której osoby popełniające błędy w wyborze sposobów podtrzymywania kondycji zdrowotnej, lub po prostu nie przywiązujące do tego wagi, narażone są na to, że zestarzeją się o całą dekadę na szybko.

Wśród swoich metrykalnych rówieśników spotkasz więc zarówno biologicznych czterdziestolatków, jak i sześćdziesięciolatków. Tych, którym zegar biologiczny bije zdecydowanie wolniej będzie jednak najmniej, najwyżej jedna, dwie osoby na dziesięć. Skupią na sobie nie mniejszą uwagę, niż kolega, który został senatorem. - „Jak ty to robisz, że nic się nie zmieniasz...?”

Na swoje lata będzie wyglądało pięć lub sześć osób. Po chwili zastanowienia i rozmowy masz szansę przypomnieć ich sobie, i odnaleźć w pamięci charakterystyczne spojrzenie, brzmienie głosu, gesty... Jednak przynajmniej trzydziestu procent absolwentów nie będziesz w stanie skojarzyć nawet z postaciami ze starych zdjęć, mimo, iż przez kilka lat widywałeś ich codziennie. Wyglądają jakby skończyli szkołę wiele lat wcześniej, lub czas okazał się dla nich wyjątkowo bezlitosny...

Jeśli uważnie przeczytasz tę książkę zrozumiesz dlaczego tak się dzieje, dowiesz się w jakiej sam jesteś obecnie sytuacji, a jeśli zdecydujesz się wypełniać przeznaczone dla ciebie wskazówki, to bez obaw będziesz mógł brać udział w kolejnych zjazdach...


fragment książki Kody młodości, Marek Bardadyn, REBIS 2006

Spis treści:

Wstęp.
Część I. Kody młodości
Część II. Tkanka młodości – od czego zależy nasz wiek biologiczny?
Część III. Najstarsze części twojego ciała
Część IV. Co odejmuje, a co dodaje nam lat ?
Część V. Odmładzanie strukturalne. Cofnij swój zegar biologiczny. Jak odzyskać 10 lat życia?
1. Dieta młodości. Odżywianie strukturalne.
2. Eliksiry młodości.
3. Ćwiczenia odmładzające.
Część VI. Sprawdź swój wiek biologiczny – test


<< Zobacz inne publikacje

Cena: 49.90 PLN

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone