wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Książki

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Książki

Dr Marek Bardadyn, ekspert z zakresu odżywiania, odchudzania, leczenia i profilaktyki chorób cywilizacyjnych, przez lata swojej praktyki lekarskiej udzielił tysiące konsultacji osobom, które na skutek niewłaściwego stylu życia, złego odżywiania i braku ruchu, znalazły się w sytuacji bezpośredniego zagrożenia zdrowia, a nawet życia. Swoją wiedzę i doświadczenie zebrał w postaci serii książek, przedstawiając w nich bardzo skuteczne, a jednocześnie proste w realizacji zalecenia umożliwiające zachowanie zdrowia, sprawności oraz doskonałej formy i samopoczucia przez długie lata. Zawarł w nich koncepcję diety strukturalnej, prostego i naturalnego stylu życia, który pozwala unormować masę ciała oraz zmniejszyć ryzyko rozwoju chorób cywilizacyjnych. 


Zalety diety strukturalnej stały się powodem ogromnego zainteresowania tą metodą w Polsce i zagranicą. Zaś kolejne publikacje autorstwa Dr Bardadyna - Kody młodości, Odchudzanie weekendowe, Odchudzająca Książka Kucharska, Odmładzająca Książka Kucharska, Nałóg jedzenia i Koktajle odchudzające osiągnęły miano bestsellerów.


Książki Dr Marka Bardadyna to obowiązkowa lektura dla osób, które chcą poprawić swoje zdrowie i samopoczucie oraz skutecznie i zdrowo schudnąć. Znalazły się w nich zalecenia stylu życia propagowanego przez Dr Bardadyna, zasady diety strukturalnej, przepisy na Eliksiry młodości i dania strukturalne, opisy Ćwiczeń odmładzających oraz wiele innych przydatnych porad.

 

Przejdź do sklepu EMPIK

 

 

 

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone