wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Książki

Gabinet Lekarski Dr Marek Bardadyn

Medycyna holistyczna - kompleksowa diagnostyka chorób i leczenie przyczynowe

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Książki

Dr Marek Bardadyn, ekspert z zakresu odżywiania, odchudzania, leczenia i profilaktyki chorób cywilizacyjnych, przez lata swojej praktyki lekarskiej udzielił tysiące konsultacji osobom, które na skutek niewłaściwego stylu życia, złego odżywiania i braku ruchu, znalazły się w sytuacji bezpośredniego zagrożenia zdrowia, a nawet życia. Swoją wiedzę i doświadczenie zebrał w postaci serii książek, przedstawiając w nich bardzo skuteczne, a jednocześnie proste w realizacji zalecenia umożliwiające zachowanie zdrowia, sprawności oraz doskonałej formy i samopoczucia przez długie lata. Zawarł w nich koncepcję diety strukturalnej, prostego i naturalnego stylu życia, który pozwala unormować masę ciała oraz zmniejszyć ryzyko rozwoju chorób cywilizacyjnych. 


Zalety diety strukturalnej stały się powodem ogromnego zainteresowania tą metodą w Polsce i zagranicą. Zaś kolejne publikacje autorstwa Dr Bardadyna - Kody młodości, Odchudzanie weekendowe, Odchudzająca Książka Kucharska, Odmładzająca Książka Kucharska, Nałóg jedzenia i Koktajle odchudzające osiągnęły miano bestsellerów.


Książki Dr Marka Bardadyna to obowiązkowa lektura dla osób, które chcą poprawić swoje zdrowie i samopoczucie oraz skutecznie i zdrowo schudnąć. Znalazły się w nich zalecenia stylu życia propagowanego przez Dr Bardadyna, zasady diety strukturalnej, przepisy na Eliksiry młodości i dania strukturalne, opisy Ćwiczeń odmładzających oraz wiele innych przydatnych porad.

Dietetyczne Przepisy

Nowość! Poradnik dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu na przygotowywanie posiłków, a chciałyby zdrowo i skutecznie schudnąć. Książka zawiera przepisy na koktajle, śniadania, zupy, sałatki, dania tradycyjne i wegetariańskie, dania z mąki pełnoziarnistej oraz desery. Przy każdym z dań podane są wartości odżywcze dla jednej porcji.

Kody Młodości

Nowe ilustrowane wydanie bestselleru o odmładzaniu. Kody Młodości to książka o tym, jak się odżywiać, jak ćwiczyć i w ogóle jak żyć, by zachować zdrowie i młodzieńczy wygląd, a nawet cofnąć swój zegar biologiczny.


Odchudzanie Weekendowe

Jeżeli odchudzanie trwa nie dłużej jak 3-4 dni przemiana materii nie ulega zwolnieniu i możesz uniknąć efektu jo-jo! Zamiast podejmować tradycyjne kuracje, przeznaczaj na odchudzanie tylko niektóre weekendy, a wkrótce na stałe odzyskasz idealną wagę!

Odchudzająca Książka Kucharska

Odchudzająca książka kucharska to nie tylko profesjonalny i nowoczesny poradnik kulinarny, ale przede wszystkim przewodnik dla wszystkich, którym nie udało się dotychczas spełnić marzenia o odzyskaniu idealnej sylwetki i pełnego zdrowia.

Odmładzająca Książka Kucharska

Kontynuacja Odchudzającej Książki Kucharskiej, bestsellerowego poradnika kulinarnego zawierającego przepisy na koktajle i dania diety strukturalnej.


Nałóg Jedzenia

Nałóg jedzenia to pierwsze profesjonalne i kompleksowe opracowanie na temat najbardziej rozpowszechnionego obecnie nałogu, jakim jest uzależnienie od jedzenia.


Koktajle Odchudzające

Poradnik dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu na przygotowywanie tradycyjnych posiłków, a chciałyby zdrowo i skutecznie schudnąć. Książka zawiera przepisy na koktajle oraz szczegółowe opisy składników, co umożliwi skomponowanie własnej diety koktajlowej o konkretnej kaloryczności i walorach zdrowotnych.

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone