wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Sklep  »  Odchudzanie Weekendowe

Akceptujemy płatności:

Drukuj

Odchudzanie Weekendowe

Cena: 33.90 PLN

Jeżeli odchudzanie trwa nie dłużej jak 3-4 dni metabolizm nie ulega zwolnieniu i możesz uniknąć efektu jo-jo!

Zamiast podejmować tradycyjne, wymagające długotrwałych wyrzeczeń kuracje, po których zakończeniu ponowne tycie i tak jest nieuchronne, przeznaczaj na odchudzanie tylko niektóre weekendy, a wkrótce na stałe odzyskasz idealną wagę i sylwetkę!
Z odchudzania weekendowego już dziś korzystają liczni pacjenci autora tej metody - gwiazdy show-biznesu, politycy, sportowcy - i osoby, którym udało się uzyskać dostęp do planu tej  rewelacyjnej kuracji.
Odchudzanie weekendowe to nie tylko lektura, której nie można pominąć, ale przede wszystkim szansa dla każdego, kto bezskutecznie zmaga się z nadwagą lub otyłością.

REBIS 2007


Wśród szeregu czynników decydujących o aktualnej wadze ciała  właściwie tylko dwa - sposób odżywiania i stopień aktywności fizycznej - w pewnym stopniu zależą od naszych indywidualnych decyzji i konsekwencji w ich realizacji. Jednak nawet w tym wypadku nie jesteśmy zupełnie suwerenni w podejmowanych postanowieniach i nie tylko od nas zależy, czy wybrana dieta i styl życia zapewnią wymarzoną wagę i trwałe zadowolenie z idealnej sylwetki. 
Ponadto dieta i aktywność fizyczna nie są jedynymi czynnikami determinującymi wagę konkretnego człowieka. Dlatego z pewnością znamy ludzi, którzy jedząc znacznie więcej w porównaniu z wiecznie odchudzającymi się osobami, dodatkowo ruszając się zdecydowanie mniej, niż ci zmuszeni do ciągłego spalania nadmiaru tkanki tłuszczowej, pozostają szczupli.
Inni dla odmiany bez widocznych i trwałych rezultatów przez całe życie zamęczają się dietami odchudzającymi i ćwiczeniami. Podczas identycznej dwutygodniowej kuracji przeprowadzanej w ośrodku wczasów odchudzających jedni chudną blisko dziesięć kilogramów, inni z trudem tracą dwa kilogramy. Dlaczego tak się dzieje...?

Chociaż zwykle całą winą za zdradzającą nadwagę sylwetkę gotowi jesteśmy obarczać samych siebie,  to wcale nie jest to sprawiedliwe, ani do końca prawdziwe.
Nie zdajemy sobie często sprawy z tego, że liczne kumulujące się wpływy - genetyczne, biochemiczne, hormonalne, klimatyczne, kulturowe, socjotechniczne i inne – w znacznie większym, niż nasza silna wola, stopniu decydują o tempie przemiany materii i coraz częściej  o powstawaniu skłonności do nadwagi. Skłonności niezwykle trudnych do powstrzymania znanymi dotychczas, tradycyjnymi metodami.
Dlatego nie doradzam pacjentom, którzy zgłaszają się do mnie na kuracje odchudzające, aby jedli mniej. Gdyby było to możliwe, z pewnością nie musieliby do mnie przychodzić.
Zrozumieć trzeba także tych, którzy twierdzą, że tyją nawet kiedy prawie niczego nie jedzą. To także się zdarza i w większości przypadków nie jest nawet trudne do wytłumaczenia.
Również napady głodu, których nie jesteśmy w stanie opanować podobnie jak i inne powody, które sprawiają, że nasz bilans energetyczny utrzymuje się ciągle na plusie, mają zazwyczaj swoje konkretne podłoże i wcale nie muszą być jedynie oznaką słabego charakteru.  
Dopiero kiedy uświadomisz sobie, że bardziej jesteś ofiarą splotu niekorzystnych okoliczności, niż wyłącznym sprawcą swoich problemów, zrozumiesz dlaczego nie powiodły się dotychczasowe próby odchudzania.

Ta wiedza pomoże ci zdecydować, jaką metodę wybrać, aby wreszcie bezpowrotnie pozbyć się nadwagi. Będzie to możliwe, ponieważ tym razem, zamiast wyrzutów sumienia z powodu niewystarczającej dbałości o dietę i zdrowie popartych długą listą fatalnych następstw takiego postępowania, mam dla ciebie zupełnie nową propozycję, która pozwoli odzyskać i zachować idealną wagę. Przygotuj się na zupełnie nowe, nie prezentowane nigdy wcześniej rozwiązanie, które przełamuje obowiązujące dotychczas schematy odchudzania.

Odchudzanie weekendowe to niezwykle skuteczna metoda odchudzania i oczyszczania organizmu, dzięki której twoja waga, wyniki i samopoczucie będą w idealnej normie, nawet jeśli codzienne warunki i tryb życia zupełnie temu nie sprzyjają. Z tej książki dowiesz się w jaki sposób z braku systematyczności, która uniemożliwia uzyskiwanie trwałych rezultatów odchudzania innymi metodami, uczynić zaletę i gwarancję uniknięcia efektu jo-jo….


fragment książki Odchudzanie weekendowe, Marek Bardadyn, REBIS 2007

 

Spis treści:

Wstęp

Część I. Obiektywne przyczyny otyłości

 

1. Podstawa, to podstawowa przemiana materii

2. Średnie spalanie

3. Geny otyłości

4. Kaprysy gruczołów

5. Testowanie diet

6. Tabletki na schudnięcie

7. Sportowy typ otyłości

8. Rozstania z nałogami

9. Otyłość, jako choroba zawodowa

10. Fatalny pośpiech

11. Wszystko dla mózgu

12. Fast foody

13. Relaks przed telewizorem

14. Powrót do codzienności

15. Realne rozwiązanie
 

Część II. Weekendy dla zdrowia
 

1. Ostateczny rezultat

2. Sytuacja bez wyjścia?

3. Skuteczne odchudzanie bez efektu jo-jo

4. Odchudzające eliksiry

5. Najlepszy model

6. Idealna dieta

7. Odchudzanie plus oczyszczanie

8. Inwazja przeciwutleniaczy

9. Odmładzanie tkanek

10. Powtarzalność dobrych uczynków

11. Pozytywne przyzwyczajenie

12. Zakupy na weekend
 

Część III. Odchudzanie  weekendowe
 

1. Dieta strukturalna na weekend

2. Plan odchudzania weekendowego

3. Zalecenia teoretyczne i praktyka

4. Test na skuteczne odchudzanie
 


<< Zobacz inne publikacje

Cena: 33.90 PLN

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone