wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Sklep  »  Regulamin

Akceptujemy płatności:

Drukuj

Regulamin

Regulamin i polityka prywatności

 

Serwis www.dietastrukturalna.pl  jest marką podmiotu medycznego Dr Bardadyn działającego w zakresie udzielania internetowych konsultacji medycznych dotyczących opieki medycznej, profilaktyki zdrowotnej, odżywiania oraz dostarczania towarów i usługi z tym związanych.

 

Dr Bardadyn

01-633 Warszawa

Gdańska 3/14

NIP PL5251076782

REGON 011921740

 

 

Informacje wstępne

 

Wszystkie porady oparte są na aktualnych wytycznych medycznych i żywieniowych.

Wszystkie ceny konsultacyjne są cenami brutto. Cena za konsultacje jest wiążąca dla stron transakcji w momencie wysłania formularza zamówienia przez klienta. Dr Bardadyn zastrzega sobie prawo do zmiany cen konsultacji medycznych bez uprzedniego powiadomienia użytkowników. Nie dotyczy to już zamówionych konsultacji. Informacje na stronie internetowej dieta strukturalna.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na stronach internetowych, Klient składa ofertę konkretnej usługi na warunkach podanych w jej opisie. Moment zawarcia umowy konsultacyjnej następuje z chwilą jej zapłaty.

Regulamin określa zasady zamawiania konsultacji. Złożenie zamówienia na konsultację jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie. Dr Bardadyn zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.

Użytkownik zostanie poinformowany o zmianach w regulaminie poprzez opublikowanie przez Dr Bardadyn na głównej stronie Serwisu zmiany Regulaminu zawierającego listę zmian Regulaminu i utrzymanie tych informacji na stronie głównej Serwisu przez okres co najmniej 14 kolejnych dni kalendarzowych.

 

Formy dostawy, kontaktu i płatności

 

Zalecenia konsultacji lekarskiej i/lub żywieniowej są wysyłane do klienta e-mailem zawierającym niezbędną treść i załączniki na adres e-mail podany w formularzu zamówienia konsultacji.

 

Dostępne są następujące formy płatności:

 

Przelew tradycyjny: przelewasz należność za zamówienie na nasze konto bankowe w BZ WBK po złożeniu zamówienia. W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia.

 

Dane do przelewu:

Bank Zachodni WBK    PL 92 1090 1056 0000 0001 0826 4163

Kod SWIFT (dla przelewów zagranicznych): WBKPPLPP

 

Dr Bardadyn

ul. Gdańska 3 lok. 14

01-633 Warszawa

 

Przelew elektroniczny: po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę internetową twojego banku, w którym dokonasz szybkiej płatności online. Za bezpieczeństwo transakcji odpowiada firma eCard S.A.

 

Kartą kredytową: akceptujemy karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, American Express. Po złożeniu zamówienia zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę internetową firmy eCard S.A. w celu dokonania płatności. eCard S.A. zapewnia wysokie bezpieczeństwo transakcji, a numery kart płatniczych nie są przekazywane do Sklepu ani nigdzie nie są przechowywane.

 

PayPal: po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę internetową firmy PayPal, na której będziesz mógł zalogować się do swojego konta PayPal i dokonać płatności. Dane twojej karty kredytowej i rachunku bankowego są bezpieczne w systemie PayPal i nie są przekazywane do Sklepu.

 

 

 

Właścicielem praw autorskich do wszystkich treści konsultacji jest Dr Bardadyn. Plany dietetyczne Dr Bardadyn są przeznaczone do indywidualnego użytku w domu. Nie można ich wykorzystywać do celów komercyjnych, kopiować, udostępniać osobom trzecim i podawać do wiadomości publicznej w całości lub w części w jakiejkolwiek formie. Informacje przedstawione na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym. Treść witryny nie zastępuje osobistej wizyty u lekarza, diagnozy lub leczenia. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące informacji na tej stronie, skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem lub powstrzymaniem się od jakichkolwiek działań zdrowotnych. Jeśli jesteś w ciąży, skontaktuj się z lekarzem przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w żywieniu.

 

 

Reklamacje i zwroty

 Klient ma prawo do złożenia reklamacji w przypadku uszkodzenia pliku zawierającego przesłany Plan Diety. W takim przypadku w ciągu dwóch dni roboczych Dr Bardadyn ponownie wyśle wymagany plik na adres e-mail klienta. Z uwagi na fakt, że Plan Diety przygotowywany jest na indywidualne zamówienie Klientowi nie przysługuje zwrot kosztów konsultacji lekarskiej i/lub planu diety.

 

 

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUGI KONSULTACJI ON-LINE DR BARDADYN:

 

Regulamin - Poniższy zbiór regulacji dotyczy zawierania Usługi telekonsultacji lekarskiej

Usługa - Porada lekarska, telekonsultacja

Pacjent - osoba zamawiająca konsultację lekarską

Dr Bardadyn - Firma świadcząca usługi telekonsultacji lekarskich

 

Regulamin świadczenia usługi telekonsultacji lekarskiej Dr Marek Bardadyn:

 1. Poniższy regulamin określa zasady zamawiania konsultacji lekarskich Dr Bardadyn z użyciem połączenia telefonicznego lub on-line. Złożenie zamówienia na konsultacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie. Dr Bardadyn zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Użytkownik zostanie poinformowany o zmianie Regulaminu poprzez opublikowanie przez Dr Bardadyn na głównej stronie serwisu przez okres conajmniej 14 kolejnych dni kalendarzowych. Zmiany Regulaminu nie dotyczą już zamówionych i opłaconych konsultacji.
 2. Pacjent zamawiający konsultację lekarską oświadcza, że jest osobą pełnoletnią oraz posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 3. Telekonsultacja lekarska Dr Bardadyn polega na kontakcie Pacjenta z lekarzem Dr Markiem Bardadynem (nr Prawa Wykonywania Zawodu: 1780754) i uzyskaniu porady lekarskiej.
 4. Umowa świadczenia usługi telekonsultacji lekarskiej zostaje zawarta w chwili wypełnienia i opłacenia przez Pacjenta formularza zgłoszenia oraz zaakceptowaniu Regulaminu świadczenia usługi.
 5. W czasie wypełniania fomularza zamawiania Usługi zbierane są dane osobowe. Wszystkie dane są przesyłane i zabezpieczone certyfikatem SSL. Firma Dr Bardadyn dokłada wszelkich starań, aby dane były przekazane i przechowywane w sposób bezpieczny i nie były przekazywane innym firmom i osobom.
 6. Po zamówieniu usługi telekonsultacji w ciągu 4 godzin w dni robocze w godzinach pracy 9-17 Firma Dr Bardadyn skontaktuje się telefonicznie lub mailowo z zamawiającym Usługę  w celu uzgodnienia dogodnego dla obydwu stron terminu telekonsultacji oraz ustalenia formy kontaktu zgodnie z pkt.7 Regulaminu
 7. Telekonsultacje odbywają w języku polskim lub angielskim za pomocą następujących środków komunikacji: połączenie telefoniczne, Skype, WhatsApp lub kontakt e-mail.
 8. Jednostkowa Usługa Telekonsultacji trwa 25 minut. Jeżeli Usługa wymaga więcej czasu, czas trwania sesji w uzasadnionych przypadkach może zostać przedłużony maksymalnie o 5 minut. 
 9. Zalecenia lekarskie wysyłane są na adres E-mail w ciągu do 24 godzin od zakończenia konsultacji.
 10. Ceny telekonsultacji są cenami brutto. Cena za konsultacje jest wiążąca dla stron transakcji w momencie wysłania formularza konsultacji przez Pacjenta. Dr Bardadyn zastrzega sobie prawo do zmiany cen konsultacji medycznych bez uprzedniego powiadomienia użytkowników. Nie dotyczy to już zamówionych konsultacji. Informacje na stronie internetowej Dr Bardadyn nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na stronach internetowych, Pacjent składa zamówienie konkretnej Usługi. Moment zawarcia umowy Usługi następuje z chwilą jej zapłaty.
 11. Telekonsultacje medyczne Dr Bardadyn nie służą uzyskaniu pomocy lekarskiej w trybie pilnym. W przypadkach nagłych należy udać się po niezbędną pomoc do lekarza rodzinnego lub skontaktować się z jednostką Pogotowia Ratunkowego.
 12. W trakcie konsultacji lekarskiej Dr Bardadyn nie ma możliwości uzyskania recepty na niektóre leki, których przepisanie wymaga osobistego zbadania Pacjenta np. na antybiotyki czy leki psychotropowe.

 

 

Ochrona danych osobowych i polityka prywatności

 

Dr Bardadyn oświadcza, że bez zgody Klienta nie przekazuje żadnych informacji o nim stronom trzecim. Staramy się zabezpieczyć twoje dane osobowe przed nieautoryzowanym dostępem. Każdy klient ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. W przypadku żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych są one usuwane z bazy danych Dr Bardadyn.

 

 

<< Powrót do strony Sklepu
 

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone