wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Sklep  »  Regulamin

Akceptujemy płatności:

Drukuj

Regulamin

Sklep internetowy Dr Bardadyn prowadzony jest pod adresem www.dietastrukturalna.pl przez:
Dr Bardadyn, z siedzibą 01-633 Warszawa, ul. Gdańska 3 lok.14,
NIP 525-107-67-82, REGON 011921740.


Regulamin Sklepu Dr Bardadyn

Informacje wstępne:
 

1. Sklep internetowy Dr Bardadyn prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.
 

2. Wszystkie produkty oferowane w Sklepie Dr Bardadyn są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych Sklepu Dr Bardadyn są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i nie zawierają kosztów dostawy. Koszty dostawy zależą od sposobu dostarczenia produktu do Klienta, od wartości  oraz wielkości zamówienia i podawane są przy wyborze sposobu dostawy produktu przez Klienta. Całkowity koszt zamówienia (tj. cena produktów wraz z kosztami dostawy) wskazany jest w koszyku przed złożeniem zamówienia przez Klienta. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

 

4. Po złożeniu zamówienia na adres poczty elektronicznej Klienta podany w Formularzu  zostanie wysłane potwierdzenie otrzymania przez Sklep Dr Bardadyn zamówienia złożonego przez Klienta.
 

5. Dr Bardadyn zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, bądź zmian ich cen, bez wcześniejszego uprzedzenia użytkowników. Nie dotyczy to produktów juz zamówionych.
 

6. Informacje znajdujące się na stronach internetowych Sklepu Dr Bardadyn nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach Sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez Klienta na liście przewozowym przesyłki.
 

7. Regulamin określa zasady zakupów w Sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 

8. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. O treści zmian regulaminu każdy Użytkownik zostanie poinformowany przez umieszczenie przez Sklep Dr Bardadyn  na stronie głównej Serwisu Internetowego wiadomości o zmianie Regulaminu, zawierającej zestawienie zmian Regulaminu i utrzymanie tej informacji na stronie głównej Serwisu Internetowego przez okres, co najmniej 14 kolejnych dni kalendarzowych.


Formy dostawy i płatności:

Zamówiony towar dostarczamy na terenie Polski za pomocą firmy kurierskiej DPD. Cena brutto przesyłki jest zależna od wagi oraz obszaru dostawy przesyłki i jest widoczna przed złożeniem zamówienia.

Możliwe są następujące formy płatności:  

  • płatność przy odbiorze - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze towaru,  
  • przelew tradycyjny - przelewasz należność za zakup na nasze konto bankowe w BZ WBK po złożeniu zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty, towar pakujemy i wysyłamy. W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia.
  • przelew elektroniczny – po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę internetową twojego banku, w którym dokonasz płatności online. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności. Za bezpieczeństwo transakcji odpowiada firma eCard S.A. Możliwe są następujące przelewy elektroniczne: mTransfer (mBank), MultiTransfer (MultiBank), Płacę z Nordea (Nordea), Przelew24 (Bank Zachodni WBK), Przelew z BPH (Bank BPH), Płacę iPKO (PKO BP), Płacę z Inteligo (Inteligo), Pekao24przelew (Bank Pekao S.A.), Płacę z Citi Handlowy (Citi Handlowy), Płacę z ING (ING), Płacę z Alior Bank (Alior Bank), MeritumBank Przelew (Meritum Bank), Płacę z Eurobank (Eurobank S.A.), Crédit Agricole przelew online (Crédit Agricole Bank Polski), Płace z BOŚ (BOŚ), Millenium (Millenium Bank), Pay Way Toyota Bank (Toyota Bank). Więcej o tej formie płatności: http://www.ecard.pl/eprzelewy.htm.
  • karta kredytowa – akceptujemy karty: Visa, MasterCard, Maestro, American Express. Po złożeniu zamówienia zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę internetową firmy eCard S.A. w celu dokonania płatności. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności. eCard S.A. zapewnia wysokie bezpieczeństwo transakcji, a numery kart płatniczych nie są przekazywane do Sklepu ani nigdzie nie są przechowywane. Więcej o bezpieczeństwie transakcji: http://www.ecard.pl/platnosci-karta-bezpieczenstwo.htm.
  • PayPal – po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę internetową firmy PayPal, na której będziesz mógł zalogować się do swojego konta PayPal i dokonać płatności. Dane twojej karty kredytowej i rachunku bankowego są bezpieczne w systemie PayPal i nie są przekazywane do Sklepu. Należność jest pobierana po autoryzacji transakcji PayPal. Więcej informacji na temat tej metody płatności znajdziesz tutaj: http://www.paypal.pl/pl.


W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, Dr Bardadyn zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem.

 

Czas realizacji zamówienia:

Przybliżony czas realizacji zamówienia (w dniach roboczych) wynosi 1-4 dni. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z Kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu. W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Sklep Dr Bardadyn nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki przez firmy kurierskie. Kurier DPD ma obowiązek dostarczyć przesyłkę na terenie Polski w ciągu 1 do 2 dni roboczych.
W przypadku odmowy przyjęcia opłaconej przesyłki i jej zwrotu do Sklepu Dr Bardadyn, Kupującemu zwracany jest koszt produktu, bez kosztu dostawy.

Zasady użytkowania książek i jadłospisów:

Właścicielem praw autorskich do wszystkich dostępnych w sklepie internetowym książek i jadłospisów jest firma Dr Bardadyn. Jadłospisy Dr Bardadyn są przeznaczone do indywidualnego stosowania w warunkach domowych. Nie wolno stosować ich w celach komercyjnych, kopiować, udostępniać  osobom trzecim oraz upubliczniać w całości lub fragmentach w jakiejkolwiek postaci.

Informacje prezentowane na tej stronie internetowej oraz zawarte w produktach dostępnych w sklepie internetowym mają wyłącznie charakter edukacyjny. Zawartość strony nie jest przeznaczona, aby zastępować profesjonalną poradę medyczną, diagnozowanie lub leczenie. Jeśli w związku z informacjami zawartymi na tej stronie masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, to przed podjęciem lub zaniechaniem jakichkolwiek dzałań z zakresu opieki zdrowotnej, skonsultuj się ze swoim lekarzem. 

Reklamacje i Zwroty:

Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze:

  • wad fabrycznych,
  • uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu,
  • niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu.

W takim przypadku prosimy o informację e-mailową oraz o odesłanie towaru przesyłką pocztową ekonomiczną na adres Sklepu. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Do reklamowanego towaru należy dołączyć wystawiony przez nas rachunek wraz z opisem przyczyny zwrotu. Koszty związane z odesłaniem reklamacji zwrócimy na wskazane przez klienta konto bankowe natychmiast, nie później niż w terminie czternastu dni po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji.
Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy lub właściwy w przypadku mylnie wysłanego zamówienia.
Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli w ciągu 14 dni Sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie zostanie uznane za uzasadnione.

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W tym celu powinien przesłać stosowne oświadczenie na piśmie  na adres Sklepu Dr Bardadyn: ul. Gdańska 3/14, 01-633 Warszawa lub też poprzez e-mail na adres info@dietastrukturalna.pl (załączając stosowny wzór Oświadczenia). Wzór Oświadczenia znajdziesz tu: Formularz zwrotu.  Konsument zwraca towar na swój koszt, a jeżeli wybrał on inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia wybrany przez sprzedawcę, to sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

 

Zwracane towary muszą być kompletne. Towary powinny być zwrócone w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, tj. Konsument powinien postępować z towarem mając na uwadze, konieczność jego ewentualnego, późniejszego zwrotu. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.


Ochrona danych osobowych:

Dr Bardadyn oświadcza, że bez zgody Klienta nie udostępnia podmiotom trzecim żadnych informacji dotyczących Klienta korzystającego z serwisu. Dokładane są najwyższe starania do zabezpieczenia danych osobowych Klientów Sklepu przed nieautoryzowanym dostępem zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Każdy Klient dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawienia ich oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W przypadku żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych są one usuwane z bazy danych Sklepu.

 

W celach statystycznych  oraz w celu zapewnienia jak najwyższej jakości usług Sklep Dr Bardadyn korzysta z informacji zapisywanych przez serwer na urządzeniu końcowym Klienta, które następnie są odczytywane przy każdorazowym połączeniu się przeglądarki internetowej (tzw. cookies). Klient może w dowolnym momencie zmienić ustawienia przeglądarki, by nie akceptowała takich plików lub informowała o ich przesyłaniu. Należy jednak pamiętać, iż nieakceptowanie plików cookies może spowodować utrudnienia w korzystaniu ze Sklepu. Korzystanie przez Klienta z przeglądarki, której ustawienia zezwalają na zapisywanie plików cookies na urządzeniu Klienta, oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie powyższych plików na tym urządzeniu Klienta.<< Powrót do strony Sklepu
 

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone