wybór języka

jesteś tutaj: Strona główna  »  Wydarzenia

Dr Bardadyn 'Mecenasem Zdrowia'

Nagroda dla Dr Bardadyna za upowszechnianie zdrowego stylu życia.

Drukuj

Wydarzenia

Odchudzanie w San Medical Spa & Sanatorium

Zapraszamy do renomowanego sanatorium San Medical SPA w Kołobrzegu na pakiet SAN FIT z dietą Dr Bardadyna. Do wyboru programy z dietą strukturalną 800 lub 1200 kcal. Więcej informacji...

HOTEL AQUARIUS *****

Zapraszamy na wyjątkowe turnusy odchudzające na diecie strukturalnej Dr Bardadyna 800 i 1200 kcal w przepięknym Hotelu AQUARIUS **** w Kołobrzegu. więcej informacji...

 

Diety odchudzające i lecznicze

Już od ponad 10 lat Jadłospisy Tygodniowe diety strukturalnej należą do najwyżej ocenianych profesjonalnych programów dietetycznych. Pomimo zmieniających się żywieniowych trendów nieustannie cieszą się ogromną popularnością, a w wielu domach stanowią na co dzień podstawę zdrowego sposobu odżywiania. Chociaż po diety najczęściej sięgamy podczas odchudzania lub w razie problemów ze zdrowiem, to w przypadku jadłospisów opracowanych przez Dr Bardadyna wiele osób już na stałe postanawia odżywiać się według prezentowanych w nich zasad. To rezultat doskonałego wpływu diet na stan zdrowia, samopoczucie oraz szybko widocznych efektów odchudzania i odmładzania organizmu.      

 

Więcej informacji o diet odchudzających i zdrowotnych znajdziesz na stronie Jadłospisy.   

 

Dzień Dobry TVN

W programie Dzień Dobry TVN Dr Marek Bardadyn przygotowywał koktajle odchudzające. Zapraszamy do obejrzenia programu tutaj

koktajle_odchudzajace_przepisy

Gwiazda "M jak Miłość" w Ustroniu

Gwiazda "M jak Miłość" jest osobą powszechnie lubianą i ma doskonałe relacje z fanami, których nie brakowało również wśród uczestników wczasów odchudzających w Ustroniu. Wspólnie z kuracjuszami uczestniczyła w spotkaniu z Dr Bardadynem. Pani Teresa interesowała się przede wszystkim koktajlami diety strukturalnej, które doskonale nadają się do stosowania podczas pracy na planie serialu.  

Optymizm i dieta

Jaka jest recepta Darii Widawskiej na zgrabną sylwetkę, energię i doskonałe samopoczucie? Odpowiedź, jakiej udziela gwiazda jest prosta - optymizm, aktywność fizyczna i dieta strukturalna.

„Od 10 lat się nie ważę, żeby się nie stresować. Uważam, że póki się dobrze czuję we własnej skórze, nie czuję się zbyt ciężka - wszystko jest w porządku.
Kiedy zaczynam się ze sobą źle czuć, to ograniczam jedzenie. Ale wiem, że schudłam na wczasach 3-4kg w 6 dni. Poznaję po ciuchach: spodniach, spódnicach i bluzach. Dobrym kryterium zmiany mojej wagi są kostiumy teatralne. Od powrotu z wczasów odchudzających, staram się kontynuować dietę strukturalną w domu. Zamieniłam ziemniaki na kasze i wprowadziłam dużo surówek.(...)
Tak naprawdę jem zdrowo, bo uwielbiam owoce morza i ryby. Mięso mogę zastąpić rybami. Jako gdynianka mam to chyba we krwi. Bardzo lubię kuchnię włoską, a więc makarony. I te słabości powodują, że pojawia się zbędny kilogram lub dwa. Teraz jestem fanką diety strukturalnej."

Metamorfoza

Przez trzy miesiące Pani Kasia stosowała dietę strukturalną 1200 kcal chudnąc w tym czasie 11 kg. Gratulujemy znakomitego rezultatu!

 

 

Koktajle Odchudzające

Premiera najnowszego poradnika Dr Marka Bardadyna pt. Koktajle odchudzające miała miejsce podczas Międzynarodowych Targów Książki na Stadionie Narodowym w Warszawie. Od tego momentu Koktajle odchudzające są jednym z najlepiej sprzedających się tytulów w kategorii poradników kulinarnych w salonach Empiku, księgarniach i sklepach internetowych. Książka zawiera czterdzieści nowych przepisów na koktajle diety strukturalnej wraz ze szczegółowymi opisami walorów zdrowotnych składników stosowanych do ich przyrządzania. Każdy przepis uzupełniają wskazania do stosowania danego koktajlu i zestawienie jego wartości odżywczych.

koktajle_odchudzajace_dietetyczne_przepisy_dr_bardadyn

Facebook

Copyright © 2012
Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone